Пилососи

Bodenpflege

Пил всюдисущ. Наші прилади завжди готові допомогти позбутися його.

Bosch пропонує бездоганне рішення для кожного типу підлоги. Наші пилососи розроблено для задоволення всіх потреб Вашого домогосподарства: чутлива дерев'яна підлога або покриття, що забруднено шерстю тварин, тепер однаково легко очистити, заощадивши при цьому електроренергію. Оберіть пилосос, який задовольнить усі Ваші вимоги.

Bodenpflege

Staub kommt wieder. Unser Anspruch an höchste Qualität bleibt.

 
 1. Типи приладу
 2. Характеристики
До початку сторінки
Контейнерні пилососи Bosch: неймовірно тихі і потужні.

Контейнерні пилососи Bosch: неймовірно тихі і потужні.

Завдяки високій потужності до 2500 Вт контейнерні пилососи Bosch забезпечують бездоганну якість прибирання за надзвичайно тихої роботи. Контейнерні пилососи надійно працюватимуть довгі роки, і Вам більше не доведеться шукати і купувати витратні матеріали. Тепер прибирання підлоги буде легким та комфортним і не спричинятиме додаткових витрат. Переконайтеся самі!

До початку сторінки
Чисті факти: бездоганне прибирання завдяки пилососам від Bosch.

Чисті факти: бездоганне прибирання завдяки пилососам від Bosch.

Коли йдеться про очищення підлоги, кожна оселя має свої особливості. Пилососи від Bosch задовольнять індивідуальні потреби кожного, при цьому бездоганно очищаючи будь-яку поверхню, незалежно від того, чи Ви оберете контейнерний прилад або з мішком-пилозбірником.

До початку сторінки
Доскональне випробування. Ретельне прибирання.

Доскональне випробування. Ретельне прибирання.

Щоб переконатися, що наші пилососи відповідають найвищим стандартам якості, ми проводимо для низ низки складних тестів. Перед тим, як потрапити до споживача, наші пилососи вмикаються та вимикаються по 45 000 разів. Насадки для приладу випробовуються на кілометрах підлоги, щоб довести свою надійність. Результатом таких складних тестів є неперевершена якість, ідеальний рівень очищення та абсолютна надійність.

Комфорт

Комфорт

До початку сторінки
 • Набір аксесуарів з 3х предметів. Все включено - набір аксесуарів з 3х предметів для бездротового пилососа: щілинна насадка, щітка для меблів і насадка для збору рідини.
  Набір аксесуарів з 3х предметів.
 • Щітка AllFloor HighPower
  Щітка AllFloor HighPower Щітка AllFloor HighPower здійснює близько 5000 обертів на хвилину, досягаючи відмінний результат на всіх типах підлог.
  Щітка AllFloor HighPower
 • Animal 360 ™ - Набір насадок для збору шерсті зі всіх типів поверхонь
  Animal 360 ™ - Набір насадок для збору шерсті зі всіх типів поверхонь Для всіх власників тварин - набір насадок для збору шерсті зі всіх типів поверхонь. Інноваційна турбощітка: чорна щетина - для збору пилу і червона - для збору шерсті. Насадка з м'якою щетиною для твердої підлоги. Насадка збільшеного розміру для м'яких меблів. Роликова насадка килим та підлога SilentCleanPlus з низьким рівнем шуму.
  Animal 360 ™ - Набір насадок для збору шерсті зі всіх типів поверхонь
 • Система air flow control
  Система air flow control Завдяки багатоступеневій системі air flow control можна бути повністю впевненим у тому, що навіть найдрібніші часточки пилу не потраплять з пилососа у повітря.
  Система air flow control
 • Аксесуари
  Аксесуари Завжди під рукою і готові до роботи. З набором аксесуарів (щілинна насадка і насадка для м'яких і корпусних меблів) Вам підвладні навіть важкодоступні місця. Завжди якісний результат прибирання.
  Аксесуари
 • Щітка для чистки твердих підлог
  Щітка для чистки твердих підлог Для чищення гладеньких підлог (паркет, ламінат і кам'яну підлогу). Оснащена м'якими колесами і дуже м'якою 100% натуральною щетиною. Також можна використовувати при чищенні килимів, не змінюючи стандартну насадку.
  Щітка для чистки твердих підлог
 • Легкий і компактний.
  Легкий і компактний. Компактний дизайн, легка вага: простий у використанні і зручний у зберіганні. Прекрасне рішення для невеликих квартир.
  Легкий і компактний.
 • Подвійна фільтрація
  Подвійна фільтрація Максимальна гнучкість з пилозбірником або без. Використовуйте контейнер, якщо хочете скоротити витрати або пилозбірник, щоб звести контакт з пилом до мінімуму.
  Подвійна фільтрація
 • Міцний текстильний шланг Текстильний шланг є не тільки стильним елементом дизайну. Віндемонструє підвищену міцність і витримує інтенсивні навантаження протягом багатьох років.
  Міцний текстильний шланг
 • EasyFollow
  EasyFollow Чотири прогумованих колеса, що обертаються на 360° в двох площинах, забезпечують
  EasyFollow
 • EasyClean Система легкої очистки EasyClean: контейнер, який легко виймати натисненням однієї кнопки і також легко чистити, так як він не має кутів, в яких може застрягти бруд.
  EasyClean
 • ProAnimal
  ProAnimal Ретельно і швидко видаляє шерсть тварин з усіх поверхонь і м'яких мебелів. Спеціальний фільтр забезпечує чисте повітря.
  ProAnimal
 • Радіус дії 13 м
  Радіус дії 13 м Завдяки великому радіусу дії 13 м можна прибрати навіть велику квартиру за один підхід.
  Радіус дії 13 м
 • Радіус дії 12 м
  Радіус дії 12 м Завдяки великому радіусу дії 12 м можна прибрати навіть велику квартиру за один підхід.
  Радіус дії 12 м
 • Радіус дії 11 м
  Радіус дії 11 м Завдяки великому радіусу дії 11 м можна прибрати навіть велику квартиру за один підхід.
  Радіус дії 11 м
 • Радіус дії 10 м
  Радіус дії 10 м Завдяки великому радіусу дії 10 м можна прибрати навіть велику квартиру за один підхід.
  Радіус дії 10 м
 • Athlet набір аксесуарів
  Athlet набір аксесуарів Набір включає щілинну насадку і насадку для м'яких меблів, завдяки яким можна прибрати пил навіть в важкодоступних куточках.
  Athlet набір аксесуарів
 • Професійний набір Прибирання відбувається ще швидше, ефективніше і легше з набором аксесуарів. Щілинна насадка дістанеться самих важкодоступних місць, насадка збільшеного розміру для м'яких меблів. У деяких моделях присутная також насадка для корпусних меблів і для прибирання бруду під час свердління.
  Професійний набір
 • Радіус дії 15 м
  Радіус дії 15 м Свобода руху під час прибирання завдяки екстра-довгому кабелю 15 м. Зручно і практично. Не треба часто міняти розетки.
  Радіус дії 15 м
 • Home Professional Більш досконалий і зручний - якість від Bosch. Телескопічна трубка, міцний текстильний шланг для забезпечення кращої продуктивності і довгого терміну служби приладу.
  Home Professional
 • Радіус дії 14 м
  Радіус дії 14 м Завдяки великому радіусу дії 14 м можна прибрати навіть більшу квартиру за один підхід.
  Радіус дії 14 м
 • RotationClean Вбудована система RotationClean.
  RotationClean
 • Самоочищення мембранного фільтру Вбудований сенсор постійно вимірює повітряний потік. При зниженні продуктивності нижче оптимальної індикатор Sensor Control світиться червоним індикатором, робота пилососа призупиняється. Автоматично вмикається самоочищення мембранного фільтру, після якого рівень продуктивності відновлюється.
  Самоочищення мембранного фільтру
 • Турбощітка
  Турбощітка Ідеально підходить для чищення килимів і килимових покриттів. Одночасно чистить і всмоктує пил. Ефективно очищає від шерсті тварин.
  Турбощітка
 • SilenceSound System ™
  SilenceSound System ™ Весь процес розробки пилососа з самого початку був підпорядкований завданню зниження шуму за умови безкомпромісно високого рівня прибирання. Кожен елемент пилососа, від щітки до решітки, був проаналізовано і сконструйовано з урахуванням вимог щодо зниження шуму.
  SilenceSound System ™
 • Ультра легкий
  Ультра легкий Безкомпромісний в роботі і легкий на підйом.
  Ультра легкий
 • Wet & Dry
  Wet & Dry Wet & Dry makes short work of any kind of dirt - it removes both wet and dry dirt quickly and thoroughly.
  Wet & Dry
 • XXL upholstery nozzle
  XXL upholstery nozzle The XXL upholstery nozzle makes light work of even the most difficult tasks. With a cleaning width of 185 mm, it is ideal for rapid cleaning of upholstered furniture and removal of hair. It picks up more dust than regular upholstery nozzles in a shorter time.
  XXL upholstery nozzle
 • Пилозбірник об'ємом XXL
  Пилозбірник об'ємом XXL Пилозбірник збільшеного об'єму дозволяє міняти його значно рідше.
  Пилозбірник об'ємом XXL
 • Супер довгий шланг Ідеально підходить для прибирання сходів, машини і важкодоступних місць.
  Супер довгий шланг
Потужність

Потужність

До початку сторінки
Гігієна

Гігієна

До початку сторінки
 • Фільтр Bionic
  Фільтр Bionic Фільтр Bionic усуває запахи на молекулярному рівні. Таким чином на виході з пилососа Ви отримаєте насичене свіжістю повітря. Особливо важливо те, що фільтр саме усуває, а не маскує неприємні запахи і абсолютно нешкідливий для людей і тварин.
  Фільтр Bionic
 • HEPA-фільтр
  HEPA-фільтр Особливо вимогливим до гігієни споживачам і насамперед тим, у кого алергія на побутовий пил, ми рекомендуємо прилади з HEPA-фільтрами. Повітря на виході з пилососа набагато чистіше, ніж
  HEPA-фільтр
 
 
 
 
 
 
 

Інфо-лінія Bosch

Отримайте вичерпну інформацію, щодо продуктів Bosch.
Перейти

Сервіс

Ми завжди знаходимось поруч - авторизовані сервісні центри Bosch.
Перейти

Cвіт Bosch

Переконайтеся у високій якості та довговічності приладів Bosch.
Перейти

Де купити

Знайти найближчу точку продаж можна за посиланням нижче.
Пошук
 
Online Survey