Посудомийні машини з неймовірною ефективністю сушіння

Посудомийна машина з Великої букви.

Посудомийна машина з Великої букви.

Висушує посуд так само ефективно, як і миє: посудомийна машина Bosch PerfectDry з технологією Zeolith - ідеальне сушіння посуду, навіть, пластмасового.

*Джерело: Euromonitor, об'єм продажу, 2018

Багато посудомийних машин можуть мити пластиковий посуд. А наша - ще й ідеально висушить його.

Бокси для ланчу чи салату, тарілки чи дитячі пляшечки: пластиковий посуд - це частина нашого буденного життя. Та не зважаючи на їх користь, миття у посудомийній машині може додати роботи: майже кожного разу Ви помічаєте, що пластиковий посуд залишається мокрим і доводиться витирати його вручну. Посудомийна машина PerfectDry з технологією Zeolith дозволяє вивантажувати пластиковий посуд після миття одразу у шафу. Адже витирати вручну більше нічого.

До посудомийних машин PerfectDry

PerfectDry з технологією Zeolith. Для ідельного сушіння посуду, навіть, пластмасового.

PerfectDry з технологією Zeolith. Для ідеального сушіння посуду, навіть пластмасового.

Посудомийні машини PerfectDry роблять усю роботу за Вас, завдяки відмінним результатам сушіння посуду рівномірним, потужним і, водночас, дбайливим 3D-потоком повітря. Посудомийні машини PerfectDry з технологією Zeolith поглинають вологу і трансформують її на тепле повітря. Додаткова функція ExtraDry підвищує потужність сушіння, за потреби. Тож відтепер навіть пластиковий посуд буде не лише ідеально чистим, а й без краплинки води на ньому. Посудомийні машини PerfectDry з технологією Zeolith мають відмінні показники роботи протягом усього терміну експлуатації.

Переглянути посудомийні машини PerfectDry

Неперевершений дизайн. Неймовірна простота користування.

Неперевершений дизайн. Неймовірна простота користування.

TFT-дисплеї посудомийних машин Bosch забезпечують інтуїтивний вибір програм за допомогою простого текстового меню, а також відображають статус процесу миття. До того ж, TFT-дисплеї здатні показувати корисну інформацію щодо заощадження води та електроенергії. За допомогою дисплея Ви також вчасно дізнаєтеся, коли вже пора додати сіль чи ополіскувач.

Тихіше, ніж шепіт.

Тихіше, ніж шепіт.

Кухня - це не просто кімната, де Ви готуєте їжу. Це місце для того, щоб жити, відчувати себе вдома, працюючи, читаючи улюблену книгу, слухаючи музику чи граючись з дітьми. Саме тому ми зробили наші посудомийні машини такими тихими. А для найбільш романтичної та спокійної атмосфери у нас є програма Silencе, що гарантує по-особливому тиху роботу приладу. Це актуально тоді, коли кухня та вітальня є одним великим простором.

На сторожі скляного посуду.

На варті скляного посуду.

Склянками ми користуємося щодня, і найпростіший спосіб їх мити - використовувати посудомийну машину. Це гарантує їх ідеальний вигляд за короткий проміжок часу. Наші посудомийні машини по-особливому делікатно миють усі види скляного посуду. Спеціально розроблена програма "Скло 40 °C" гарантує блискучий результат миття та сушіння. Спеціальний додатковий кошик для високих келихів, що надійно встановлюється у нижньому коробі, забезпечує блискучий результат та додаткову безпеку миття - просто завдяки стабільності розташування скла і відсутності контакту з іншим посудом.

Find a dealer nearby.

Знайдіть найближчий магазин.

Ваша нова посудомийна машина Bosch зовсім поруч. Оберіть ваше місто та знайдіть найближчий магазин.

Пошук найближчого магазину

Підпишіться на новини від Bosch

Акції, вигідні пропозиції та багато іншого в розсилці від Bosch.

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік