Юридичні застереження

Юридичне застереження Bosch Group (Bosch)

(c) Copyright

All rights reserved. Текст, зображення, графічний матеріал, анімація, відео та спосіб їх подачі захищені авторським правом та іншими законами. Контент сайту заборонено копіювати, публікувати, змінювати або надавати третім особам з комерційною метою. Деякі сторінки Bosch також містять зображення, захищені авторським правом третіх сторін.

Торгова марка та ліцензія

Якщо не вказано іншого, усі торгові марки на сайте Bosch є зареєстрованими торговими марками. Це стосується, зокрема, маркування Bosch, брендових табличок, логотипів компанії та емблем. Марки та елементи дизайну, що використовуються на нашому сайті, є інтелектуальною власністю Robert Bosch GmbH, Німеччина.

Інтелектуальна власність, що міститься на сайті Bosch, така як патенти, бренди та авторські права - захищена. Сайт не надає права на користування інтелектуальною власністю Bosch-Group (Bosch) третім особам.

Примітка щодо випадкових співпадінь

Даний веб-сайт був створений з максимально дбайливо та уважно. Не зважаючи на це, коректність представленої інформації не може бути гарантованою. Ми не несемо відповідальності за можливі збитки, спричинені прямо чи опосередковано через користування сайтом, окрім випадків, коли шкода виникла в результаті наміру чи халатності з боку Bosch.

Online Dispute Resolution in accordance with stipulations under Article 14, Section 1 of ODR Regulation: The European Commission provides a platform for online dispute resolution (OS) which can be accessed via http://ec.europa.eu/consumers/odr/ website.

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік