Додаткове приладдя

Розширте можливості своїх побутових приладів за допомогою аксесуарів Bosch.

Можливості приладів можуть бути розширені, завдяки оригінальним аксесуарам Bosch. Ви обов'язково знайдете саме те, що вам потрібно.

Духові шафи, варильні поверхні, витяжки та інше

Кулінарія - це постійний простір для експериментів. Ви завжди можете спробувати приготувати щось незвичайне або екзотичне. Полегшити та пришвидшити цю справу допоможе широкий асортимент аксесуарів Bosch.

До аксесуарів

Пральні та сушильні машини

Ми ретельно випробували та надійно схвалили всю продукцію, яка продовжує термін експлуатації ваших пральних та сушильних приладів на найкращому рівні продуктивності. Дізнайтеся більше про аксесуари до пральних та сушильних машин.

До аксесуарів

Посудомийні машини

Ідеальна вечеря вимагає ідеального посуду. Аксесуари Bosch допомагають захистити ваш посуд і зберегти ідеальну ефективність очищення посудомийної машини, оптимізуючи її завантажувальну здатність за допомогою багатьох розумних монтажних аксесуарів - для суперефективного миття посуду.

До аксесуарів

Холодильники та морозильні камери

Збалансування харчування включає ряд продуктів. Оскільки вони різної форми і розмірів, їх потрібно зберігати по-різному. Bosch пропонує безліч корисних комплектуючих, які поліпшать функціональність охолоджуючої техніки. Ці та багато інших аксесуарів для збереження свіжості овочів доступні на нашому сайті.

До аксесуарів

Інформаційна підтримка

З будь-яких питань щодо роботи приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашої інфолінії у робочі дні з 8-30 до 18-00, крім вихідних та святкових днів.

0 800 300 152

Електронна пошта для зв'язку: infoline-ua@bshg.com

Сервісний кол-центр

З питань сервісного обслуговування ваших побутових приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашого сервісного кол-центру (натисність 2 після голосової підказки). Графік роботи: з ПН по ПТ з 8 до 20; СБ з 9 до 17; НД та святкові дні - вихідні.

0 800 300 152

Сервіс для побутових приладів Bosch

Бездоганний сервіс - до та після покупки.

Засоби для очищення та догляду

Для тривалого терміну служби побутових приладів ми рекомендуємо використовувати сертифіковані засоби для догляду та очищення.