Варильна поврехня з інтегрованою вентиляцією

Для одних - це варильна поверхня, що також гарно вентилює. А для інших - це витяжка, що вміє готувати.

Для одних - це варильна поверхня, що також гарно вентилює. А для інших - це витяжка, що вміє готувати

Варильні поверхні та витяжки Bosch: все найкраще - для Вас. Ідеально пасуватимуть до будь-якого інтер'єру

Уперше ми створили варильні поверхні з інтегрованим вентиляційним модулем, щоб Ви могли дати волю фантазії у розробці дизайну Вашої кухні. Ми поєднали найкращі якості індукційних варильних поверхонь та витяжок у одному приладі. Наприклад, сенсори варіння PerfectCook та сенсор смаження PerfectFry, завдяки яким Ваші страви будуть ідеальними. Або, наприклад, сенсор PerfectAir, який автоматично резулює потужність роботи витяжки залежно від кількості випаровувань. Інтегрований вентиляційний модуль уловлює пару та неприємні запахи одразу на місці їх виникнення, тож Ви можете зосередитися на головному - куховаренні.

До приладів

Варильні поверхні та витяжки Bosch: все найкраще - для Вас. Ідеально пасуватимуть до будь-якого інтер'єру

Варильні поверхні та витяжки Bosch: все найкраще - для Вас. Ідеально пасуватимуть до будь-якого інтер'єру.
Перекипання супів чи молока - у минулому.

Перекипання супів чи молока - у минулому

Найважливішим фактором для досягнення ідеального результату - контроль температури. Кілька градусів більше і все, різотто пригоряє, молоко збігає або сосиски лускають у кастрюлі. Сенсор варіння PerfectCook вимірює температуру кастрюлі під час приготування і автоматично регулює її, за потреби.

Переглянути відео-ролик про сенсор PerfectCook*

Існує багато способів приготування ідеального стейка. А ось і рецепт.

Існує багато способів приготування ідеального стейка. А ось і рецепт

Що може бути смачнішим, ніж ідеально приготований стейк? Для цього Вам потрібне якісне м'ясо, а також оптимальна температура сковорідки. Не має значення, яким стейкам Ви надаєте перевагу, сенсор PerfectFry вимірює температуру сковорідки під час готування і, за потреби, регулює її. Відтепер стейки смакуватимуть ідеально і вдаватимуться щоразу.

Переглянути відео-ролик про сенсор PerfectFry**

Виберіть будь-яке місце для ваших каструль і пательні

Використовуйте каструлі та сковорідки будь-якого розміру та форми

Функція FlexInduction (ФлексІндакшн) від Bosch дає вам максимальну гнучкість. З одного боку, ви можете використовувати вашу плиту Serie 8 як звичайну індукційну плиту з чотирма окремими конфорками. З іншого боку, ви можете об'єднати їх, щоб отримати дві великі конфорки. В такому випадку можна поставити дуже великі каструлі та сковорідки, а також довгий посуд. Завдяки гнучкому поєднанню конфорок, можна використовувати велику кількість каструль і сковорідок: дуже маленькі або дуже великі каструлі, сковороди квадратної форми, а також жаровні, нашу тарілку для гриля і наші теппан-яки обох розмірів. Вибір за вами.

Ви можете використовувати свою варильну поверхню як звичайну індукційну плиту або поєднати їх, щоб зробити дві великі.

Виберіть будь-яке місце для ваших каструль та пательні

Завдяки функції CombiInduction (КомбіІндакшн) від Bosch у приладах Serie 6 ви насолоджуєтесь необхідною гнучкістю. Ви можете використовувати свою варильну поверхню як звичайну індукційну плиту, наприклад з чотирма окремими конфорками. Або ви можете об’єднати їх, щоб створити дві великі безперервні зони приготування, де легко можна розмістити великі сковорідки чи каструлі, довгі предмети посуду, нашу тарілку-гриль або теппан-які.

зручний дизайн у великому масштабі

Зручний дизайн у великому масштабі

Користувацький інтерфейс DirectSelect Premium довжиною 30 сантиметрів для варильних поверхонь Serie 8 спрощує управління поверхнею і модулем вентиляції. Бажані настройки температури, швидкість екстракції та всі інші функції можна вибрати безпосередньо одним дотиком пальця. У вимкненому стані панель управління невидима, що надає варочній поверхні незмінно елегантного вигляду.

Простота використання

Легкий для розуміння, ще простіший у використанні: у приладах Serie 6 інтуїтивна робота DirectSelect дозволяє легко вибирати конфорки та безпосередньо встановлювати бажані індивідуальні рівні температури. Так само легко регулювати рівень вентиляції.

Встановлюйте кастрюлі та сковорідки там, де заманеться.

Встановлюйте кастрюлі та сковорідки там, де заманеться.

Під час готування великої кількості страв, до свята, наприклад, коли Ви чекаєте на гостей, на вароильній поверхні може стати дещо тісно. Одна кастрюля чи декілька, круглий посуд чи квадратний, з варильної поверхнею Bosch FlexInduction В можете встановлювати їх так як Вам заманеться. Whether you use one pot or several, or even position them one behind the other – with FlexInduction from Bosch, the choice is yours. Ви можете користуватися варильною поверхнею Bosch FlexInduction, як звичайною, наприклад, використовувати зони приготування окремо; або ж можна об'єднати їх у дві великі зони приготування, що гарантує Вам максимум свободи у комбінуванні посуду.

Зручний та функціональний дизайн панелі управління.

Зручний та функціональний дизайн панелі управління

30-сантиметрова панель управління DirectSelect Premium перетворює управління варильною поверхнею та витяжкою на суцільне задоволення. Бажані налаштування температури, рівень потужності витяжки та всі інші доступні функції можна активувати всього одним дотиком пальця. Коли прилад вимкнено, панель управління не підсвічується, що надає приладові елегантного та стильного вигляду.

Superior in technology. Innovative in function.

Передові технології. Інноваційні функції

Пара піднімається з максимальною швидкістю один метр в секунду. Однак панель Bosch з вбудованим модулем вентиляції генерує потужне всмоктування. В результаті пар від каструль і сковорідок не піднімається вище, а відразу йде до вбудованої витяжки.

Вбудований модуль вентиляції працює набагато ефективніше, адже значно менше частинок жиру і запаху проникають далі в приміщення. Вас більше не будуть турбувати запітнілі окуляри або гучний шум витяжки. Замість цього ви можете в повній тиші і спокої спілкуватися з гостями, поки готуєте.

Автоматично вбирає неприємні запахи.

Автоматично вбирає неприємні запахи

Буває, що ви забуваєте включити витяжку, коли готуєте? Це більше не має значення. Як тільки ви включаєте варильну поверхню приладу Serie 8, датчик PerfectAir автоматично налаштовує швидкість витяжки в залежності від кількості запаху і встановленого рівня приготування. У той же час, він знижує рівень шуму, оскільки активує тільки найнижчу необхідну швидкість поглинання.

Подивитися відео PerfectAir sensor ***

Функція AutoOn автоматично активує витяжку повітря.

Автоматично запускає вентиляційний модуль

Якщо варильна поверхня з вентиляційним модулем оснащена функцією AutoOn, вентиляційний модуль автоматично активує відсмоктування повітря, як тільки ви активуєте конфорку. AutoOn переводить модуль вентиляції на рівень 3. Залежно від рівня потужності адаптується і потужність режиму вентиляції.

Відкритий у дизайні, гнучкий у плануванні.
Відкритий у дизайні, гнучкий у плануванні.
Відкритий у дизайні, гнучкий у плануванні.

Відкритий у дизайні, гнучкий у плануванні

Наші нові варильні поверхні з вбудованим вентиляційним модулем пропонують абсолютно нову свободу. Для приготування улюблених страв. Для розваги ваших гостей. І для планування вашої кухні. Незалежно від того, велика ваша кухня чи маленька, відкритого або закритого планування, чи ваша варильна поверхня знаходиться під верхньою шафою, косою стелею або вікном - повітря залишиться без зайвих запахів.

До приладів

Звільніть місце на кухні
Make room for a little more freedom in your kitchen.

Звільніть місце на кухні

Незалежно від того, чи потрібна вам система рециркуляції або відтоку повітря, компактна конструкція вентиляційного модуля також залишає місце для зберігання каструль та кухонного приладдя - в межах досяжності, прямо під варильною поверхнею.

Наші рекомендації

Перегляньте асортимент варильних поверхонь із вбудованим вентиляційним модулем.

До приладів

*відео-ролик знято на прикладі варильної поверхні PXY895DE1E. Показані функції та переваги датчика PerfectCook однакові при використанні варильної поверхні з вбудованим вентиляційним модулем.

**відео-ролик знято на прикладі варильної поверхні PXY895DE1E. Показані функції та переваги датчика PerfectFry однакові при використанні варильної поверхні з вбудованим вентиляційним модулем.

*** У цьому відео зображена похила витяжка. Показані функції та переваги датчика PerfectAir однакові при використанні варильної панелі з вбудованим вентиляційним модулем.

Смачний обід, як за помахом чарівної палички - достатньо натиснути на кнопку.

Відмінний компаньйон Вашій варильній поверхні: духові шафи серії 8 поєднують передові технології, непідвласний часу дизайн, надзвичайну простоту у користуванні та значно менше кухонних турбот. Нова лінійка побутової техніки серії 8 від Bosch: простий шлях до ідеальних результатів.

Ще більше варильних поверхонь.

Чи цікаво Вам довідатися про усі ііноваційні варильні поверхні? Відкрийте для себе увесь асортмент електричних поверхонь!

Витяжки - підійдуть саме до Вашої кухні.

Бажаєте довідатися про усі прилади для вентилювання? Ще більше витяжок

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік