Потужний блендер VitaBoost

Ідеальна консистенція щоразу.

Високошвидкісний блендер Bosch VitaBoost вражає своєю потужністю. Він перетворить навіть найтвердіші інгредієнти в ніжне пюре та подрібнить необхідні вам продукти за лічені секунди.

Гортати вниз
Максимальна потужність для Вас

Максимальна потужність для вас

Як найтвердіші інгредієнти зробити ніжними, як шовк? Двигун потужністю 1 600 Вт забезпечує 30 000 обертів на хвилину. Отже, Ви можете отримувати необхідні корисні речовини з горіхів, мигдалю та насіння у рідкому вигляді або у вигляді пюре. Також Ви можете почастувати себе освіжаючими смузі, роздроблюючи лід у процесі замішування. Використайте всю потужність блендера VitaBoost для покращення Вашого стану здоров'я.

Придбати блендер

Леза з нержавіючої сталі

Леза з нержавіючої сталі

Шість високоякісних сталевих лез не тільки забезпечують отримання всіх поживних речовин з фруктів та овочів, а також гарантують ніжну, як шовк текстуру. Таким чином, Ви можете смакувати всі складові фруктів та овочів, які містять найбільше поживних речовин. Нержавіюча сталь гарантує довготривалу та стабільну роботу.

Замішуйте швидко. Живіть повільно.

Замішуйте швидко. Живіть повільно.

Швидкий блендер VitaBoost від Bosch: Більше 30 000 обертів на хвилину
та 6 програм для безлічі корисних смузі, шейків, супів та багато іншого.

Ємність з тритану об'ємом 2 літри

Ємність з тритану об'ємом 2 літри

Згідно з науковими дослідженнями, рекомендовано вживати п'ять порцій фруктів та овочів щоденно. Наша 2-літрова ємність з легкістю допоможе виконувати дану норму Вам і Вашій родині. Корисні та смачні страви готуються дуже швидко, навіть у великих кількостях. До того ж ємність з міцного тритану витримує роботу навіть з такими твердими інгредієнтами, як горіхи, мигдаль або кубики льоду, отже, Ви можете бути впевнені, що можете приготувати страви на будь-який смак.

6 програм
6 програм
6 програм

6 програм

Для оптимального приготування їжі, у VitaBoost є 6 різних програм, розрахованих для різних потреб, отже, Ви завжди досягатимете ідеальних результатів змішування. Незалежно від того, чи готуєте Ви суп, смузі, шейк, соус чи морозиво: Ви можете використовувати сирі інгредієнти та щоразу отримувати ідеальну консистенцію. А після приготування, програма очистки VitaBoost робить миття легким та без зайвих зусиль.

Купити блендер

Корисні та смачні рецепти
Корисні та смачні рецепти
Корисні та смачні рецепти

Корисні та смачні рецепти

У книзі рецептів VitaBoost Ви знайдете багато натхнення та інструкцій з приготування смачних нестандартних страв. Від мигдального молока, зробленого власноруч, до ситних супів. Від смачного песто до солодкого фруктового морозива – кожен рецепт багатий на фрукти та овочі, щоб допомогти Вам підтримувати форму та здоров'я протягом кожної пори року. Незалежно від того, чи Ви аматор на кухні або справжній профі – Ви знайдете свій улюблений рецепт.

Ваш додаток на день

Ваш додаток на день

Ваш додаток на день

Наші послуги не закінчуються на покупці VitaBoost. Завантажте додаток VitaBoost та ставайте більш здоровими щодня. Дозвольте нам надихати Вас та допомагати готувати корисні страви.

Перейти до додатку VitaBar

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік