Важливе оголошення з безпеки для приладів Bosch

Важливе нове оголошення з безпеки: потенційний ризик вибуху, пов'язаний з газовими плитами.

Стосується обмеженої кількості окремовстановлюваних газових плит ТМ Bosch, виготовлених у період з 08/2006 по 10/2011 р. Просимо усіх власників вжити необхідних заходів, відповідно до даної інформації, щодо безпечної експлуатації приладів.

Газові плити

Ми виявили можливий ризик вибуху в обмеженої кількості окремовстановлюваних газових плит. Причиною є потенційна шкода для подальшого встановлення газових з'єднувачів. У конкретних умовах газ може втекти, і в надзвичайно рідких випадках може виникнути ризик вибуху.

Щоб отримати додаткову інформацію, будь ласка, зателефонуйте за номером 0 800 300 152 або натисніть посилання нижче.

Довідатись більше

Інформаційна підтримка

З будь-яких питань щодо роботи приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашої інфолінії у робочі дні з 8-30 до 18-00, крім вихідних та святкових днів.

0 800 300 152

Електронна пошта для зв'язку: infoline-ua@bshg.com

Сервісний кол-центр

З питань сервісного обслуговування ваших побутових приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашого сервісного кол-центру (натисність 2 після голосової підказки). Графік роботи: з ПН по ПТ з 8 до 20; СБ з 9 до 17; НД та святкові дні - вихідні.

0 800 300 152

Сервіс для побутових приладів Bosch

Бездоганний сервіс - до та після покупки.

Засоби для очищення та догляду

Для тривалого терміну служби побутових приладів ми рекомендуємо використовувати сертифіковані засоби для догляду та очищення.