Сервісні послуги

Ремонт дрібної та великої побутової техніки

Bosch встановлює такі ж високі вимоги до якості сервісного обслуговування, як і до побутових приладів. З багаторічним досвідом та великою розгалуженістю сервісних центрів Bosch гарантує надійність та високий рівень професіоналізму.

Шановні клієнти!

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні, повідомляємо, що ТОВ «БСХ Побутова Техніка» призупинила виконання своїх гарантійних зобов’язань на період дії воєнного стану.

Якщо гарантійний строк на Ваш прилад скінчився після 24 лютого 2022 року та Ви не встигли звернутись за сервісними послугами через призупинення діяльності, що викликане введенням воєнного стану, Ви зможете це зробити протягом 3 місяців після припинення воєнного стану, бо гарантію на Ваш прилад подовжено на весь строк дії воєнного стану.

ноутбук та смартфон на столі, символ ремонту на екранах, склянка кави поруч

У вас є запитання або пропозиції? Зверніться до нас!

Ми з радістю відповімо на всі запитання про сервісне обслуговування та ремонт техніки Bosch. Ви можете зв’язатись з нами за телефоном 0 800 300 152 (ПН-ПТ з 8 до 20, СБ з 9 до 17).

Ремонт великої побутової техніки

У разі необхідності сервісного обслуговування або ремонту великих побутових приладів Bosch, таких як посудомийні машини, пральні машини, духовки, варильні поверхні, холодильники або морозильні камери, ви можете замовити візит кваліфікованого майстра. Інженер продіагностує несправність і полагодить прилад на місці.

Дізнатись більше про ремонт великої побутової техніки

Ремонт дрібної побутової техніки

Для таких дрібних побутових приладів Bosch, як пилососи, кухонні комбайни та кухонні машини, тостери, чайники, блендери та міксери, послуги з сервісного обслуговування та ремонту надають кваліфіковані інженери у авторизованих сервісних центрах.

Дізнатись більше про ремонт дрібної побутової техніки

Знайдіть найближчий до вас сервісний центр.

Якщо ваш побутовий прилад Bosch має несправність, ви можете завжди звернутися до наших авторизованих сервісних центрів Bosch за допомогою.

Знайти сервісний центр

Bosch – ваш надійний партнер щодня.

Ми прагнемо, щоб Ви почувалися комфортно у себе вдома. Щодня, без винятків. Саме тому Bosch знову і знову розробляє побутові прилади за останнім словом техніки. При цьому жодна дрібничка не залишається без нагляду. За кожною деталлю стоять десятиліття досліджень, а також тисячі тестувань і перевірок на витривалість. Так створюється відома нам якість та бездоганність Bosch, на яку можна покластися зі 100% упевненістю. І це ми обіцяємо Вам, надаючи дворічну гарантію від виробника на всі побутові прилади Bosch.

Гарантійні зобов’язання щодо Вашого побутового приладу вказані у гарантійному талоні, де також подано перелік авторизованих сервісних центрів для обслуговування та ремонту техніки Bosch, а також телефон кол-центру. Ми рекомендуємо не ремонтувати побутові прилади самостійно та звертатися лише до авторизованих сервісних центрів, вказаних у гарантійному талоні на прилад та на нашому офіційному сайті.

Контакти

Прилад потрібно ремонтувати чи можна усунути несправність самостійно?

Побутовий прилад потрібно ремонтувати чи можна усунути несправність самостійно?

Завжди рекомендується скористатися розділом самостійного усунення несправностей на вебсайті, щоб ідентифікувати несправність та подивитися шляхи її вирішення. Багато дрібних несправностей можна вирішити самостійно, щоб не замовляти ремонт.

Ремонт чи придбання нового приладу: чи є сенс ремонтувати старий прилад?

Ремонт чи придбання нового приладу: чи є сенс ремонтувати старий прилад?

Усе залежить від типу несправності, строку експлуатації та стану вашого приладу. Майстер сервісу проведе діагностику і повідомить, чи ремонт приладу матиме сенс. Ми порадимо вам, що зробити найкраще. У більшості випадків ремонт – це економічно та технічно виправдана дія. Зрештою, рішення про те, що робити з вашим приладом, залишається за вами.

Які запчастини використовуються для ремонту?

Які запчастини використовуються для ремонту?

Авторизовані сервісні центри використовують виключно оригінальні запасні частини і ніколи не застосовують копії чи уживані деталі. Для максимальної ефективності візиту майстер заздалегідь аналізує несправність, щоб мати при собі усі потрібні запчастини.

Скільки коштуватиме ремонт?

Скільки коштуватиме ремонт?

Якщо несправність приладу підпадає під гарантійні зобов'язання виробника Bosch, ремонт буде безкоштовним. Якщо приладу необхідний ремонт, на який не поширюються гарантійні зобов'язання виробника, такий ремонт буде здійснено за тарифами авторизованих сервісних центрів.

Інструкції з експлуатації побутових приладів Bosch
Інструкції з експлуатації побутових приладів Bosch

Знайдіть інструкцію з експлуатації вашого приладу

Втратили або не можете знайти вашу інструкцію з експлуатації, або інші документи до Вашого приладу Bosch? Не переймайтесь! Ви швидко знайдете їх в електронному варіанті, перейшовши за посиланням нижче.

Знайти інструкції

Аксесуари та засоби для догляду за технікою.

Для бездоганного функціонування Вашого приладу Bosch та догляду за ними рекомендуємо використовувати лише оригінальні аксесуари та засоби. Вони спеціально розроблені виробником, відповідають високим вимогам якості, проходять випробування для забезпечення максимальної надійності в роботі та ідеально підходять для Вашого приладу. Аксесуари та засоби для догляду за побутовими приладами Bosch можна придбати в наших авторизованих сервісних центрах.

Дізнатися більше

10 років гарантії на мотор пилососів

Ми в Bosch конструюємо двигуни так, щоб відзначатися найвищим рівнем точності проектування, тому надаємо гарантію на 10 років.

Дізнатись більше

10 років гарантії

Гарантії не буває забагато, тому ми пропонуємо 10 років додаткової гарантії на деякі побутові прилади.

Дізнайся більше

Контакти та інформація

Дзвоніть на нашу інфолінію та дізнавайтеся необхідну інформацію.

Інфолінія Bosch: 0 800 300 152

Зв'яжіться з нами

Зареєструватись в myBosch

Відкрийте для себе всі переваги користування технікою Bosch створивши аккаунт MyBosch. Реєстрація дозволить Вам бути в курсі всіх актуальних новинок та вигідних пропозицій.

Довідатися більше

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Сервіс для побутових приладів Bosch

Бездоганний сервіс - до та після покупки.

Засоби для очищення та догляду

Для тривалого терміну служби побутових приладів ми рекомендуємо використовувати сертифіковані засоби для догляду та очищення.