Пилососи з контейнером та пилососи з мішком з двигунами технології Bosch.

Двигуни Bosch: довготривала ефективність гарантована.

Оскільки ми передбачаємо не лише оптимальні результати роботи пилососа, а і його довговічність, ми гарантуємо вам високу ефективність приладу протягом багатьох років. Все, що вам необхідно зробити для одержання безкоштовної 10-річної гарантії на двигун, це зареєструвати свій контейнерний пилосос або пилосос з мішком після покупки.

Зареєструватися зараз Завантажити гарантійні умови
Пилососи Bosch із нашими технологіями виробництва двигунів - втілення точності машинобудування.

Технології виробництва двигунів Bosch – Потужність, виготовлена в Німеччині.

Ми в Bosch конструюємо двигуни так, щоб підвищувати звичні стандарти. Ми розробляємо і виготовляємо двигуни для пилососів у Німеччині впродовж понад 65 років, і досягли найвищого рівня точності машинобудування.

Завдяки нашому сучасному процесу виробництва та широким тестуванням ми забезпечуємо ефективну передачу енергії для створення оптимізованого повітряного потоку. Для сталої продуктивності та потужної сили всмоктування на всіх типах поверхонь.

Оскільки ми передбачаємо не лише оптимальні результати роботи пилососа, а і його довговічність, ми гарантуємо вам високу ефективність приладу, надаючи 10-річну гарантію на двигун.

Насолоджуйтеся незмінно високою потужністю щодня, рік за роком – з найкращими технологіями виробництва двигунів Bosch.

Зареєструватися зараз

Процесор контролю потужності Bosch регулює повітряний потік та дозволяє двигуну адаптувати свою продуктивність.

Саморегулювання двигуна Bosch – Неперевершена технологія.

Ми знаємо, що ви бажаєте, щоб прибирання пилососом було якомога швидшим та ретельнішим. Саме тому ми створюємо пилососи, що дійсно підвищують стандарти.

І тому ми не лише покладаємося на наші високопродуктивні двигуни, але й додаємо неперевершену технологію саморегулювання двигуна, щоб наші прилади працювали максимально добре.

Наша технологія саморегулювання двигуна контролює повітряний потік та забезпечує точне налаштування роботи двигуна відповідно до будь-якого типу поверхні - для оптимальних результатів незалежно від ступеня складності.

Відчуйте підтримку в щоденному житті, коли ваш дім ефективно прибрано. Надійна багаторічна підтримка гарантована контейнерними пилососами та пилососами з мішком від Bosch.

Технологія саморегулювання двигуна Bosch бездоганно контролює повітряний потік - для високої продуктивності та оптимальних результатів.

Взаємодія технологій у двигуні Bosch – Ефективно регульована потужність.

Досягнення бездоганних результатів - ключова компетенція контейнерних пилососів та пилососів з мішком від Bosch. У той час як наш двигун забезпечує ефективну передачу енергії для досягнення оптимізованого повітряного потоку, наша технологія додає бездоганне саморегулювання двигуна для налаштування потужності відповідно до будь-якого типу підлоги. Взаємодія технологій для сталої продуктивності та потужної сили всмоктування впродовж багатьох років.

Ця концепція розроблена для досягнення оптимальних результатів, а також довговічності, які ми обіцяємо, надаючи 10-річну гарантію на двигун. У такий спосіб ми прагнемо надати вам підтримку в будь-якому складному прибиранні, яке вам може знадобитися, - щодня, з надійними контейнерними пилососами та пилососами з мішком від Bosch.

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік