Холодильник з нижньою морозильною камерою та технологією VitaFresh

Харчові відходи - глобальна проблема. 45% усіх фруктів і овочів у всьому світі псуються та витрачаються даремно.

Тримайте свіжу їжу у фокусі

Шукаєте способи як покращити зберігання продуктів? Зона свіжості Bosch VitaFresh допомагає довше зберігати продукти свіжими та зменшувати харчові витрати.

Холодильні морозильні камери Bosch VitaFresh - це найкращий спосіб зберегти свіжі овочі в холодильнику.

Їжа надто цінна, щоб її марнувати

Згідно з уявленням Bosch, нам усім подобається не марнувати їжу. І ретельно спроектовані холодильники Bosch допоможуть Вам у цьому завдяки точному температурному контролю на рівні 0°C. Технологія VitaFresh зберігає фрукти і овочі свіжими до трьох разів довше.

Отже: більше їжі для насолоди та менше їжі змарновано. Це так у стилі Bosch!

Здорове харчування ще ніколи не було таким простим

Лише те, що по-справжньому свіже, дійсно смачне і корисне. Нові холодильники NoFrost допомагають Вам харчуватися смачно та здорово, адже завдяки зоні свіжості VitaFresh створюються оптимальні умови для зберігання овочів, фруктів, м'яса та риби. Відтак, всі продукти зберігаються до трьох разів довше, щоб Ви могли насолоджуватися свіжістю щодня і не перейматися частими походами до магазину. Відтепер здоровий спосіб життя - це так просто.

Достатньо місця для усіх Ваших продуктів. Та для кожного вітамінчика

Свіжої їжі у холодильнику ніколи не буває забагато. Вам потрібно багато інгредієнтів для вечірки або ж Ви просто хотіли б запасти побільше свіжих продуктів - інколи Вам просто потрібно побільше місця. Що б Ви не планували, наші нові холодильники з технологією NoFrost об'ємом понад 550 літрів пропонують достатньо місця для великих покупок - та багатьох корисних страв.

Більше місця, більше вітамінів: наш асортимент надзвичайно широких моделей

Яка ширина холодильника Вам підійде краще - 60, 70, 75 або 86 сантиметрів? Що б Ви не відповіли, ми певні: з нашими холодильниками з технологією NoFrost Ви завжди зможете підібрати оптимальне рішення для Вашої кухні та для задоволення потреб Вашої сім'ї.

Вибір номер один - завжди

Усі моделі холодильників з нижньою морозильною камерою, оснащені технологією NoFrost, мають одну спільну рису: вони чудово підходять для збереження продуктів свіжими та корисними. Що б Ви не шукали - чи то модель з найкращою системою збереження свіжості, чи то прилад, що пропонує багато місця та гнучкі рішення для розташування продуктів - Ви можете бути певні: у нашому модельному ряді приладів з технологією NoFrost ви зможете знайти саме те, що Вам потрібно.

Зберігайте більше, втрачайте менше - з найкращим холодильником для овочів та фруктів

Щороку, 45% всіх фруктів та овочів (що складають приблизно третину всього світового виробництва продуктів харчування для людського споживання) втрачаються або марнуються*. Один з найбільших кроків, які ми можемо зробити, турбуючись про майбутні покоління - це знизити є наші харчові відходи.

Холодильники Bosch допоможуть вам зменшити харчові відходи, оскільки вони є найкращим способом зберегти свіжі овочі в холодильнику. З усіма особливостями, які були розроблені саме для цієї мети: Відділення близько 0°C - для зберігання риби та м'яса в спеціалізованому ящику, а також технологія VitaFresh, яка зберігає фрукти та овочі довше. Іншими словами: більше смаку, менше харчових відходів.

Перейти до холодильників з технологією VitaFresh

Технологія свіжості для збереження овочів свіжими в холодильнику.

Ми вважаємо своєю місією забезпечення оптимальних рішень для зберігання ваших свіжих продуктів. Ось чому наші холодильники зберігають овочі, м'ясо та рибу свіжими довше. Більш того, завдяки великому простору та зручній системі зберігання, ви можете мати найкращий огляд вмісту холодильника у будь-який момент.

Холодильники з морозильною камерою Bosch VitaFresh мають контейнери для зберігання з клімат-контролем, щоб овочі залишалися довше свіжими у холодильнику.

“Zero is hero” - це легко!

Коли мова йде про харчові відходи, багато чого з них пов'язане із збереженням їжі. Щоб уникнути її псування потрібно її правильно зберігати.

Система свіжості VitaFresh XXL допомагає вам насолоджуватися більше і менше витрачати. Два окремих відділення VitaFresh з інтегрованим клімат-контролем створюють ідеальне середовище для всіх ваших свіжих продуктів.

  • М’ясо та риба довше залишаються свіжими при температурі близько 0 °C.
  • Багаті вітамінами фрукти та овочі довше залишаються свіжими у вашому холодильнику завдяки точному контролю вологості.

Просто налаштуйте умови зберігання в контейнерах для максимальної свіжості. Зменшіть харчові відходи простим способом.

До холодильників VitaFresh XXL

З Bosch вам більше ніколи не доведеться розморожувати морозильні камери.

No Frost: не витрачайте час на розморожування

Ніколи більше не розморожуйте холодильник з морозильною камерою. Технологія No Frost рівномірно циркулює сухе холодне повітря по всій камері холодильника і запобігає утворенню льоду. Таким чином, на задній стінці вашого приладу не буде накопичуватися лід. А без шару льоду контейнери в морозильній камері завжди легко відкривати та закривати.

Відсутність розморожування також означає, що ваші заморожені продукти не відтануть і не зіпсуються. Технологія No Frost - для більшої зручності та зменшення харчових відходів.

До холодильників No Frost

Холодильники Bosch мають місткість XXL, щоб зберігати навіть великі та об’ємні продукти, наприклад, великі овочі або цілі деки.

Ще більше місця для зберігання.

Ми завжди намагаємося щось помістити в холодильник, витягуючи та розміщаючи продукти більш компактно. Ось чому наші холодильники пропонують місткість XXL для зберігання навіть великих і громіздких продуктів, таких як великі овочі або цілі деки.

Завдяки великому простору та висувним ящикам для риби і м'яса ви можете розмістити більше продуктів. Ці контейнери повністю знімні, тож витягнувши їх, ви зможете розмістити там більше каструль чи горщиків, або швидко охолодити напої в зоні 0 °C.

Таким чином, нова система VitaFresh пропонує більше простору, ніж коли-небудь, щоб довше зберігати фрукти та овочі в холодильнику.

До холодильників VitaFresh XXL

Серія | 8 Серія | 6 Серія | 4
Об'єм 410 - 505 л 384 - 505 л 384 - 505 л
Розміри Висота: 193 см / 203 см Висота: 186 см / 193 см / 203 см Висота: 186 см / 193 см / 203 см
Морозильна камера знизу знизу знизу
Дисплей Великий LCD-дисплей Великий LCD-дисплей LED-Дисплей
Освітлення Точкове світлодіодне та лампа на боковій стінці Точкове світлодіодне та лампа на боковій стінці Світлодіодне освітлення нагорі
Система збереження свіжості
VitaFresh pro:
- Точне регулювання температури
  у діапазоні від -1°C до +3°C
- Контейнер для зберігання овочів та фруктів:
  3 рівні вмісту вологи
- Контейнер для зберігання м'яса / риби: один великий
  контейнер з зоною сухого холоду

VitaFresh plus:
- Оптимальний рівень температури
  близько 0°C
- Контейнер для зберігання овочів та фруктів:
  2 рівні вмісту вологи
- Контейнер для зберігання м'яса / риби: два знімні
  контейнери з технологією TabletChiller

VitaFresh:
- Оптимальний рівень температури
  близько 0°C
- Контейнер для зберігання овочів та фруктів:
  2 рівні вмісту вологи
- Контейнер для зберігання м'яса / риби: два знімні
  контейнери з технологією FlexChiller
Холодильники з технологією NoFrost серії 8 Холодильники з технологією NoFrost серії 6 Холодильники з технологією NoFrost серії 4

Маленькі кроки до великої різниці

Активно беручи участь у житті "Zero is Hero", кожен може допомогти змінити нинішню ситуацію у світі. Ви можете знизити витрату харчових продуктів від 95 аж до 115 кг на рік.

Першим кроком до скорочення харчових відходів є правильне зберігання їжі, щоб запобігти її псуванню. Правильне зберігання не тільки корисне для навколишнього світу, але й для вас у першу чергу: насолоджуйтесь свіжою та здоровою їжею день за днем.

Дізнайтеся як можна уникнути відходів

* Продовольча і сільськогосподарська Організації Об'єднаних Націй, 2019,Зберігання Їжі: Глобальна ініціатива з втрати харчових продуктів і зменшення відходів, 2019, http://www.fao.org/savefood/resources/keyfindings/infographics/fruit/en, 28 січня, 2019

Здоровий спосіб життя починається зсередини. Просто відчиніть дверцята

Холодильники з морозильною камерою серії 8 пропонують усе, що необхідно для дотримання здорового способу життя. До Ваших послуг не лише безліч простору для зберігання свіжих продуктів, напоїв та навіть великих каструль і пляшок, а й найсучасніші технології збереження свіжості. Система збереження свіжості VitaFresh Pro забезпечує ідеальні умови для зберігання риби, м'яса, овочів та фруктів, зберігаючи їх свіжими вдвічі довше. Саме тому холодильники з морозильною камерою серії 8 - це не лише найкращий вибір для Ваших страв, але й найкращий вибір для Вас.

Дізнайтесь більше про холодильники серії 8

Скільки б Ви не купували продуктів — у Вашому холодильнику завжди буде достатньо місця!

Представляємо справжніх гігантів - наші холодильники серії 6. До Ваших послуг 559 літрів об'єму для зберігання свіжих продуктів, напоїв та навіть великих каструль і пляшок. А система збереження свіжості VitaFresh забезпечить оптимальні умови для їх зберігання. Тож Ваші продукти лишатимуться свіжими ще довше. Ніколи не питайте себе скільки продуктів купувати — питайте лише: "Які?", адже місця вистачить на все.

Дізнайтесь більше про холодильники серії 6

Кожен продукт залишиться свіжішим ще довше - від яблука до стейку

Наші холодильники серії 4 з системою збереження свіжості VitaFresh та мало не безмежним простором для зберігання свіжих продуктів, заморожених страв та напоїв в оптимальних умовах. Ви можете бути певні - свіжі продукти залишаться свіжими ще довше, а це значить, що Ви зможете насолоджуватись смачними та корисними продуктами ще частіше.

Дізнайтесь більше про холодильники серії 4

10 років гарантії на компрессор

Виробник приймає на себе зобов’язання протягом 10 років з моменту придбання приладу, а саме з 01.01.2017 безкоштовно надати замінний компресор холодильника (тільки для холодильних приладів з нижньою морозильною камерою, оснащених системою NoFrost) в разі їх виходу з ладу та на підставі заявки авторизованого сервісного центру.

Дізнатися більше про гарантії

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік