Кухонна машина MUM Series 2

Відкрийте для себе нову MUM Serie | 2

Ніхто не народжується віртуозним кондитером

Факт, але не проблема. Нова кухонна машина MUM Series 2 спроєктована так, щоб вписатися навіть у найменшу кухню – і впоратися з найскладнішими завданнями. Щоб ви мали змогу вдовольняти своє прагнення пробувати нове й захопливе та розвивати свої кулінарні навички. Все, що для цього потрібно, це інгредієнти й трохи вашої рішучості.

Познайомтеся з новою MUM Serie | 2

Познайомтеся ближче з MUM Series 2

Переконайтеся, наскільки легшим може бути подрібнення і змішування продуктів, відкрийте для себе різноманіття аксесуарів та втілюйте в життя свої найсолодші мрії за допомогою MUM Series 2.

До приладів

Відкрийте для себе можливості MUM Serie | 2

Досконалість у компактній формі

MUM Series 2 вражає сучасним виразним дизайном і компактним розміром та пасує навіть до найменшої кухні. Водночас її сталева чи пластикова чаша для змішування місткістю 3,8 л має особливу внутрішню форму для оптимального замішування тіста – вам не знадобиться багато зусиль для приготування до 1,7 кг дріжджового тіста і 2,4 кг суміші для торта.

Відкрийте для себе потужність MUM Serie | 2

Потужність

Потужний мотор на 700 Вт у кухонній машині MUM Series 2 забезпечує швидку й легку переробку інгредієнтів і замішування навіть тугого тіста. Чотири швидкісні режими також допоможуть вам у будь-якому кулінарному починанні. Так, готування страв і випікання буде не лише легкою, а й приємною справою.

Відкрийте для себе потужність механізму 3D-планетарного змішування MUM Serie | 2

Ретельність

Система 3D-планетарного змішування забезпечує однорідне змішування всіх інгредієнтів. Насадки рухаються у трьох напрямах. У такий спосіб вони ретельно захоплюють суміш по всіх краях, у центрі й на дні.

Готові почати? Зробіть вибір: яка кухонна машина MUM Series 2 буде найкращою для вас?

Переглянути кондитерський набір

Завжди добра основа: кондитерський набір

Справджуйте свої найсолодші мрії за допомогою універсальних насадок: віничка-збивалки, віничка-мішалки і гака для замішування тіста, що мають широкий діапазон застосування, як-от готування суміші для тістечок і безе, а також легкого замішування навіть тугого тіста на хліб.

Переглянути аксесуари

Сягайте далі – з різноманітними аксесуарами

Не стримуйте свої пориви! Широкий вибір аксесуарів у комплекті з вашою кухонною машиною MUM Series 2 забезпечує вам всі можливості власноручного приготування смачних страв і напоїв. Це і бургери завдяки м'ясорубці, і найсвіжіші соки завдяки цитрус-пресу*, і корисні смузі завдяки блендеру. А оскільки ні ваша уява, ні ваша кухонна машина MUM Series 2 не знають меж, ви можете замовити ще більше додаткового приладдя, як-от набір TastyMoments ("ТейстіМоментс")* чи набір для виготовлення локшини*.

* Аксесуари доступні додатково та можуть бути придбані через авторизовані сервісні центри Bosch

Знайти індивідуальний варіант

Одна Series 2 – і так багато можливостей

Обирати - вам. А вибирати можна не лише з-поміж різноманітних кольорів, а й з-поміж додаткового приладдя й моторів Bosch потужністю 700 або 900 Вт, а також чотирьох або семи швидкісних режимів – усе відповідно до ваших персональних уподобань.

Докладніше про потужний мотор

Мотор Bosch потужністю 900 Вт ** – для максимальної продуктивності

Шукаєте більшу продуктивність? Від таких можливостей зриває дах! Кухонна машина MUM Series 2 доступна в моделях із дуже потужним мотором у 900 Вт** і сімома швидкісними режимами, а також імпульсною функцією. Тож страви готуватимуться не лише точно, а й перш за все швидко і легко. Будь-яке завдання – не проблема.

** буде доступна з грудня 2021

MUM Series 2 має ще кілька можливостей для вашого натхнення

Насадка-блендер

Любите різноманіття? Тож не стримуйте себе. Із блендером ви матимете всі можливості. Насолоджуйтеся смачними смузі чи крижаними коктейлями.

До насадки

Наскрізна шатківниця

Нестримне нарізання. Швидко подрібнюйте чи шаткуйте найрізноманітніші інгредієнти. Шатківниця допоможе вам впоратися з будь-яким завданням.

До шатківниці

М'ясорубка

Домашнє пісочне печиво з м'ясорубки? А ви спробуйте! Ну і звісно, вона також подрібнить м'ясо і будь-що.

До м'ясорубки

Рафінований сік до останньої краплі

Цитрус-прес

Насолоджуйтеся яскравими й свіжими соками з апельсинів, лимонів і грейпфрутів без кісточок.

Хочете спробувати себе в інших кулінарних експериментах? Перегляньте всі можливості

Ви маєте прагнення, а ми – цілу низку можливостей для вас. Почніть із кухонної машини MUM Series 2 або насолоджуйтеся найширшими можливостями завдяки машині OptiMUM. У нашому широкому асортименті кухонних машин Bosch ви неодмінно знайдете прилад відповідно до своїх потреб – і втілюватимете в життя свої найсміливіші ідеї.

Перегляньте також кухонні машини MUM5, MUM6 та OptiMUM

Асистент по вибору приладів

Наш інтерактивний асистент допоможе обрати саме той прилад, який відповідає всім вашим вимогам та потребам!

Асистент по вибору

Гід по вибору холодильника

На що звертати увагу при покупці холодильника? Далі - короткий огляд типів холодильників для дому, їхніх особливостей та найкращих технологій.

Дізнатися більше

MyBosch

MyBosch - це легкий спосіб дізнатися більше про Ваш побутовий прилад. Користуючись особистим аккаунтом, Ви знайдете корисні поради для більшої продуктивності та подовження терміну служби вашого приладу.

Зареєструватись

10 років гарантії

Гарантії не буває забагато, тому ми пропонуємо 10 років додаткової гарантії на деякі побутові прилади.

Докладніше

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади