Асортимент духових шаф Bosch

Особливий інгредієнт для чудових результатів.

Вбудовувані побутові прилади, перш за все, повинні вміти лише одне: полегшувати ваші домашні обов'язки. Саме тому функціонал та дизайн духових шаф Bosch оптимізовано згідно з вашими потребами. Вони простіші у використанні та автоматично полегшують роботу на кухні. Завдяки великій кількості функцій, вони допоможуть зробити результати приготування та випікання ідеальними, а також стануть особливим інгредієнтом надзвичайно смачних страв.

Переглянути відеоролик
Гортати вниз

Тепер духова шафа - вишенька на торті.

Ви хочете приготувати м'ясо або рибу, як у вашому улюбленому ресторані або спекти хліб, як у пекарні по сусідству? Функції духових шаф Bosch 6 та 8 серій - ідеальний інгредієнт для досягнення чудових результатів приготування та випікання. Отже, ваші страви завжди будуть неперевершеними - особливо просто та легко, кулінарія стане справжньою забавкою.

Функції духових шаф Bosch 6 та 8 серії.

Неперевершені результати одним натисканням кнопки.

Інколи вишенькою на торті є не інгредієнти, не спеції, а саме сучасні технології. З нашим асортиментом духових шаф ви всього на відстані одного натискання кнопки від ідеального результату: Завдяки великому спектру функцій духових шаф Bosch 6 та 8 серій, як-от сенсор готовності випічки PerfectBake, термощуп PerfectRoast, функція додаткової пари, програма AutoPilot, ваші страви будуть ідеальними. Все стає значно простішим, до того ж, ви тримаєте під контролем приготування страви на будь-якому етапі.

Перейти до функцій духових шаф

Поєднання дизайну та функціоналу в духових шафах Bosch 6 та 8 серії.

Візуальна насолода: дизайн наших духових шаф.

Завдяки точним розрахункам та прискіпливості до деталей дизайну всі духові шафи Bosch 6 та 8 серій підходять до будь-якого інтер'єру. Не важливо, які прилади ви хотіли б поєднати або на якій висоті – поряд, один над одним, – візуальну гармонію та єдність гарантовано. Тож ваші ідеально приготовані страви будуть не єдиною насолодою на кухні.

Перейти до варіантів дизайну духових шаф

Духові шафи Bosch 6 та 8 серії з функцією самоочищення.

Очищення? Залиште це духовій шафі.

З-поміж духових шаф Bosch 6 та 8 серій можна вибрати прилад, що заощадить ваш час та зусилля. Залежно від моделі духові шафи Bosch 8 серії обладнані автоматичною системою самоочищення піролізом або технологією EcoClean Direct, яка допоможе позбутися бризок жиру і соку після приготування страв. Це допоможе вам заощадити час для інших справ. Довірте очищення духової шафи їй самій.

Перейти до функції самоочищення

Огляд всіх духових шаф Bosch 8 серії

Смачний обід одним натиском кнопки.

Акцент на кухні: Наші духові шафи 8 серії - це поєднання передових технологій, непідвласного часу дизайну, надзвичайної простоти у використанні та мінімальної роботи на кухні.

Ідеальне доповнення вашій духовій шафі.

Ідеальне доповнення до духової шафи Bosch: електрична варильна поверхня Bosch. Дізнайтесь більше про наш великий асортимент тут.

Краса на кухні.

Вам потрібен модуль для рециркуляції повітря, нові фільтри або будь-які інші аксесуари: в Bosch є рішення саме для вас.

Аксесуари для вашої кухні.

Вам потрібен модуль для рециркуляції повітря, нові фільтри або будь-які інші аксесуари: в Bosch є рішення саме для вас.

Хочете придбати духову шафу Bosch 6 чи 8 серії? Знайдіть де купити.

Введіть свій поштовий індекс та знайдіть найближчу точку продажу. Там вам розкажуть про весь асортимент побутової техніки та її функції, щоб ви знайшли ідеальний варіант техніки Bosch саме для вас.

Завантажуємо мапу…
MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік