діюче та нове енергетичне маркування

Енергетичне маркування: сьогодні та у майбутньому

Використання енергозберігаючих побутових приладів економить цінні природні ресурси, а також заощаджує гроші споживачів. Енергетична етикетка забезпечує стандартизовану інформацію про споживання енергії та води побутовими приладами, а також про інші важливі характеристики. Це дає змогу обирати найбільш енергоефективні прилади. Але у чому різниця між діючим енергетичним маркуванням в Україні та новими стандартами, що прийняті у Європі?

Перехід до нового енергетичного маркування

Технологічний розвиток за останні кілька років призвів до вищої концентрації продуктів, які мають етикетки зі значенням А + або вище. Таким чином, енергоефективний клас не виконував своєї початкової функції як допоміжний засіб для прийняття рішень про купівлю, як раніше. Інші основні умови, такі як поведінка користувачів, також змінилися. Тому у ЄС адаптували нову енергетичну етикетку. Першими продуктами, які отримали нові вимоги до енергетичних етикеток, стали посудомийні машини, пральні машини, прально-сушильні машини та холодильні прилади.

Оскільки в ЄС діють нові вимоги до енергетичних етикеток, для можливості їх порівняння надаємо інформацію як про діючу в Україні, так і про існуючу в ЄС енергетичну етикетку – яка в майбутньому також буде імплементована і в Україні. Застосовується класифікація з використанням літер від A до G.

Діюче зараз енергетичне маркування

З 2014 року в Україні діють затверджені вимоги щодо енергетичних етикеток для побутових приладів. Дізнайтеся більше інформаціі щодо діючого енергетичного маркування за посиланням нижче.

Докладніше

Нове енергетичне маркування

У 2021 році зміст та схема енергетичної етикетки змінилася для деяких категорій побутових приладів. Більше інформації про нове маркування енергоефективності - за посиланням нижче.

Докладніше

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік