Історія побутових приладів Bosch.

Історія побутової техніки Bosch.

Ми прагнемо, щоб Вам було комфортно працювати на Вашій кухні. Причому якомога довше. Саме тому Bosch розробляє вбудовувані прилади, які завжди встановлюють нові стандарти, покращуючи та полегшуючи Ваше життя. А все завдяки класичному, непідвладному плину часу дизайну, неперевершеній якості, максимальній продуктивності, довговічності та комфорту. За кожною деталлю – від найменшого гвинтика до готового приладу – стоять багаторічні дослідження, а також тисячі проведених тестувань та випробувань роботи приладів в особливому режимі під навантаженням. Саме так народжуються притаманні техніці Bosch якість і довершеність, на які Ви можете покластися. Причому завжди на 100%.

Сучасне виробництво по всьому світу.

Станом на 2020 рік побутова техніка Bosch виробляється по всьому світу. 40 виробничих майданчиків розташовані в Європі, США, Латинській Америці та Азії. Завдяки потужній глобальної мережі продажів, виробництва і обслуговування Bosch пропонує споживачам в усьому світі ретельно продумані німецькі технології.

Елегантна варильна поверхня і витяжка 2-в-1.

Поєднуючи в собі потужність приготування за допомогою індукції і технологію вентиляції, наша інноваційна варильна поверхня з вбудованою витяжкою дозволяє готувати і очищувати повітря одночасно. І все це в одному приладі. Це економічне рішення усуває необхідність у покупці і установці окремої витяжки та звільняє простір над головою. Наша вентиляційна панель ідеально підходить для кухонних острівців або кухонь з похилою стелею, вона забезпечує таку необхідну гнучкість для споживачів, які планують облаштування нової кухні.

Ми святкували 130 річчя!

Ще в 1886 році Роберт Бош створив магазин в Штутгарті, Німеччина, з двома партнерами. Тепер у 2016 році понад 375 000 партнерів відзначають річницю нашої компанії у всьому світі. За ці 130 років високоякісного проектування компанія перетворилася на одне з десяти найбільших підприємств Німеччини, яке працює в більш ніж 150 країнах. Вражаюча історія успіху.

Wi-Fi-ready: розумна техніка з технологією Home Connect

За допомогою Home Connect Bosch дозволяє користувачам управляти своєю побутовою технікою, навіть коли їх немає вдома. Після випуску в 2015 році наша кількість можливостей для приладів з підтримкою Wi-Fi продовжує зростати: останні інновації, такі як "Розпізнавання об'єкту", пропонують вам найкраще місце в холодильнику для фруктів і овочів. А Connected Dry дозволяє вашій пральній машині ділитися такими деталями, як об'єм і вологість білизни, щоб сушильна машина могла відразу вибрати ідеальну програму сушіння для речей.

Духова шафа вашої мрії: ідеальна випічка та запікання

У 2014 році духові шафи Bosch почали оснащатися надсучасними технологіями PerfectBake та PerfectRoast. Ці нещодавно розроблені сенсорно-керовані функції інформують вашу духовку про точний хід приготування страв. Автоматичне регулювання видів нагріву, часу та температури гарантує вам ідеальний результат під час кожного приготування. Щоразу.

Найкращі інновації закладені в нашій ДНК.

Bosch досягає нового рекорду в інноваціях у 2012 році. Маючи майже 90 000 активних патентів та патентних заявок у Групі, компанія займає лідируючу позицію серед найбільш інноваційних компаній у світі.

PerfectDry з технологією Zeolith®.

Bosch має сильну пристрасть до деталей. Навіть пластиковий посуд, який так складно висушити, не встоїть перед нашою останньою технологією посудомийної машини. PerfectDry використовує натуральний мінерал Zeolith® для поглинання вологи та перетворення її у тепле повітря. Це повітря рівномірно розподіляється і повністю висушує посуд завдяки 3D-потоку повітря.

Інтелектуальна система дозування пральних засобів i-DOS.

Годі миритися з неточним дозуванням: завдяки системі i-DOS пральні машини серії HomeProfessional i-DOS та серії 8 дозують рідкі пральні засоби і кондиціонери повністю автоматично, з точністю до краплинки. Вам потрібно лише заповнити відділення (кювети) Вашого приладу відповідним засобом — цієї кількості має вистачити приблизно на 20 циклів прання. Система інтелектуальних сенсорів визначає кількість завантаженої білизни, тип тканин та ступінь їх забрудненості. Система i-DOS ефективно видалить забруднення та, що не менш важливо, заощадить Ваші кошти, оптимізувавши споживання прального засобу та кондиціонера.

Ми піклуємось про мінімізацію шкідливих викидів в атмосферу.

У 1990-ті роки світ стає все більш і більш обізнаним про необхідність захисту навколишнього середовища. Bosch вже встановлює стандарти якості і не використовує фреон у своєму виробництві холодильників у Німеччині, Греції та Іспанії.

Ми продовжили життя продуктів, що зберігаються у наших холодильниках.

Відтепер, фрукти і овочі в наших холодильниках залишаються свіжими довше. Тому що в 1989 році на ринку з'являється ще одне нововведення Bosch — технологія охолодження за температури 0°С.

Один прилад, маса можливостей.

Починаючи з 1980 року побутова техніка має задовольняти більш жорстким вимогам з боку споживачів. Bosch поєднав широкий спектр функцій в одному приладі. Наприклад, виготовлено першу вбудовувану духову шафу з мікрохвильовим режимом.

На старт, увага, руш - і Ваша страва готова.

У 70-ті роки життя набирає обертів. З 1973 року Bosch допомагає працюючим дружинам за допомогою першої мікрохвильової печі. І іншим членам родини, звичайно, теж.

Пральна та сушильна машина: два прилади в одному.

Для того, щоб випрати й висушити всі розкльошені брюки, міні-спідниці та футболки з поліестеру, у 70-ті роки ми розробили першу комбіновану пральну машину з функцією сушіння.

Малі побутові прилади - великий ефект.

Кухонні машини, електричні зубні щітки, пилососи і багато інших приладів Bosch стали незамінними помічниками у багатьох оселях в 70-ті роки. Навіть зварити яйце до сніданку можна просто і швидко за допомогою першої яйцеварки Bosch, що з'явилася на ринку в 1970 році.

Від сьогодні і назавжди миття посуду вручну залишилось у минулому.

У 60-х роках роль жінок змінюється, тепер немає нічого незвичайного в тому, що вони ходять на роботу. Ми допомогли їм зробити хатню роботу та клопоти по господарству легшими. Перша посудомийна машина Bosch поклала кінець миття посуду вручну. Це економить час, сили і воду. І завжди дає блискучий результат.

Прання, віджимання, ополіскування - одним натисканням на клавішу.

Перша пральна машина Bosch серійного виробництва побачила світ у 1958. Починаю з того моменту, питання прання білизни все більше відходить на другий план.

Перша кухонна машина Bosch.

Все більше і більше побутових приладів з'являється у домогосподарствах. У цей час Bosch представив на ринку перші кухонні комбайни. "Neuzeit I" вміє перемішувати, замішувати тісто, нарізати, робити пюре, подрібнювати і натирати. Машина звільняє жінок від багатьох додаткових клопотів і робить приготування їжі та випічки набагато простішим та більш швидким.

Гарний у минулому, класика дизайну сьогодні.

Bosch випускає холодильник, який вирізняється завдяки розумному використанню холодильного простору і великому розміру морозильного відділення. Цей класичний дизайн все ще можна зустріти в багатьох будинках і сьогодні. Тепер, звичайно, він оснащений за останнім словом техніки.

Початок історії успіху - перший електричний холодильник Bosch

В 1933 бренд Bosch презентував перший побутовий прилад у Німеччині - маленький електричний холодильник об'ємом 60 л. Того часу він був округлої форми.

Тут починається майбутнє побутової техніки.

У цей період компанія Bosch налічувала більш ніж 10 000 співробітників і провадила свою діяльність по всьому світу, насамперед, в області автомобільної та промислової техніки. Під впливом великої депресії кінця 1920-х років, з'явилася необхідність розвитку нових напрямків бізнесу. Наприклад, електричних побутових приладів, які раніше можна було зустріти тільки у великих домогосподарствах та комерційних підприємствах.

Перша майстерня Роберта Боша дала початок розвитку компанії Bosch.

Компанія Bosch була заснована в 1886 році році під назвою «Майстерня точної механіки і електротехніки». Початковий штат фірми складався з одного механіка і одного підмайстера, а статутний капітал у 10 000 німецьких марок був узятий з батьківської спадщини. У перші роки свого існування майстерня займалася в основному виготовленням та збутом електричного обладнання всіх типів: від телефонних апаратів до дистанційних сигналізаторів рівня води. Бізнес Роберта Боша пішов у гору в середині 1890-х років, коли почалася електрифікація Штутгарта і компанія уклала кілька контрактів на установку електрообладнання.

Підпишіться на новини від Bosch

Акції, вигідні пропозиції та багато іншого в розсилці від Bosch.

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік