Відкрий для себе світ Bosch

відкрийте світ Bosch

Ласкаво просимо до світу простого використання!

Ми прагнемо полегшити домашнє життя, а тому допомагаємо досягти ідеальних результатів та звільнити час для того, що є найважливішим. Відкрийте для себе світ, який пропонує Bosch!

Короткий огляд всіх категорій

Незалежно від того, переїжджаєте ви до свого першого дому чи вже виховуєте онуків - тут ви знайдете статті, які надихають і захоплюють. Перегляньте нижче корисні та цікаві теми.

Найкращі поради для ідеальних результатів

Найкращі поради для ідеальних результатів

Тут ви знайдете корисні поради з різних тем: приготування їжі, ведення домашнього господарства чи взаємодія з побутовим приладом Bosch.

Дізнатися більше

здоровий спосіб життя

Здоровий спосіб життя

Ми всі хочемо бути здоровими, щасливими та вести активний спосіб життя. На жаль, темп сучасного життя часто може ускладнювати зосередження на нашому особистому добробуті. У цій категорії Bosch допомагає вам створити здоровий спосіб життя, до якого ви прагнете.

Прочитати більше

Історія Bosch

Побутова техніка Bosch робить повсякденне життя легшим вже протягом багатьох десятиліь. Ви можете бути впевнені, що ваша робота по дому буде виконана швидко та бездоганно, а це покращить якість життя. Давайте повернемось разом до початку історії компанії.

Побутова техніка Bosch відзначена нагородами

Незалежні тести демонструють відмінну якість техніки Bosch , що підтверджується відповідними нагородами. Це дає вам впевненість у правильному виборі нашої техніки.

розумний дім

Інтелектуальна техніка сьогодні. Інтелектуальна і завтра

Нова побутова техніка від Bosch з функцією Home Connect відкриває абсолютно нові можливості. Тепер ви можете дистанційно та зручно управляти та контролювати побутову техніку зі свого смартфона або планшета. Це робить ваше повсякденне життя ще простішим - і, звичайно, дозволяє досягати ідеальних результатів. Тут ви знайдете важливу інформацію та цікаві варіанти використання.

Про Home Connect

Як професіонал

Поради експертів, інсайдерські знання та лайфхаки - ці ексклюзивні статті допоможуть вам насолодитися усіма перевагами побутової техніки, а також запропонують корисні поради для повсякденного життя. Чи знаєте ви, що ви можете заощадити до 33,5 літрів води, використовуючи посудомийну машину замість миття вручну?

Подивитися поради

Натхнення для повсякденного життя

Надихайтесь новими ідеями для своєї кухні, дому та домашнього господарства.

Натхнення тут

Приготуйте щось новеньке

Приготуйте щось новеньке

Як щодо смачного сливового пирога, корисної пасти з авокадо або хрусткого багета? Тут ви знайдете багато апетитних рецептів!

Подивитися рецепти

Вірно чи невірно

Навколо домашньої роботи існує безліч легенд - тут ми прагнемо їх прояснити. Перегляньте статті, знайдіть правильні відповіді та дізнайтеся історію питання. Наприклад, чи справді миття посуду вручну є екологічно чистим вибором? Дізнайтесь у цій категорії!

Докладніше

Минуле, сьогодення, майбутнє - все про Bosch

Тут ви знайдете все, що коли-небудь хотіли знати про компанію Bosch, її історію, цінності та виробничі потужності.

Про історію

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік