Інструкції з експлуатації

Довідатися більше про свій прилад. Інструкції з експлуатації Bosch.

Повний обсяг документації доступний для усіх побутових приладів Bosch, а саме: цінна інформація щодо користування та догляду, запасних частин та самостійного усунення дрібних несправностей. Все, що Вам необхідно для пошуку відповідної інструкції з експлуатації, це Е-номер приладу або його артикул.

Познайомтеся ближче зі своїм приладом за допомогою інструкцій з експлуатації Bosch.

Якщо Ви загубили інструкцію, що була у комплекті з Вашим приладом під час придбання - не біда, знайти потрібну інструкцію буде простіше простого. Просто введіть Е-номер приладу, який можна знайти на типовій табличці або, зазвичай, на дверцятах, та отримайте усі доступні до вибору інструкції та документи.

Не вдається знайти Е-номер? Просто скористайтеся помічником пошуку типової таблички.

Preview
Невірно введені дані
Помилка. Довжина повинна бути більшою.
Цей номер не знайдено.
Будь ласка, введіть лише цифри в цьому полі
Номер моделі (E-Nr) не вдалося розпізнати. Перевірте формат завантаженого файлу. Дозволено використовувати лише PNG та JPG.
Виникла технічна помилка. Спробуйте ще раз або введіть номер моделі (E-Nr) вручну.
Інформаційна підтримка

З будь-яких питань щодо роботи приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашої інфолінії у робочі дні з 8-30 до 18-00, крім вихідних та святкових днів.

0 800 300 152

Електронна пошта для зв'язку: infoline-ua@bshg.com

Сервісний кол-центр

З питань сервісного обслуговування ваших побутових приладів Bosch звертайтесь, будь ласка, до нашого сервісного кол-центру (натисність 2 після голосової підказки). Графік роботи: з ПН по ПТ з 8 до 20; СБ з 9 до 17; НД та святкові дні - вихідні.

0 800 300 152

Сервіс для побутових приладів Bosch

Бездоганний сервіс - до та після покупки.

Засоби для очищення та догляду

Для тривалого терміну служби побутових приладів ми рекомендуємо використовувати сертифіковані засоби для догляду та очищення.