Пральні машини i-Dos з інтелектуальним дозуванням пральних засобів та води

Економте воду та миючий засіб #LikeABosch

Досить вимірювати пральний засіб "на око". Просто заповніть великі контейнери для миючих засобів або пом’якшувачів - і автоматична система i-DOS виміряє точну кількість миючого засобу та води для кожного завантаження. Таким чином, прилад завжди буде використовувати тільки необхідну кількість мийного засобу та не виконувати зайвих етапів полоскання. Як результат, ви можете заощадити до 38%* миючого засобу та до 10 літрів води*** за цикл.

Зберігайте електроенергію #LikeABosch

У нового маркування енергоефективності пральних машин ви можете знайти інформацію про найбільш ефективної програми, а також про фактичне споживання енергії і води, яка допоможе вам прийняти рішення про покупку найефективніших пральних машин на ринку. Завдяки кращим класам енергоефективності A +++ або A ++ наших нових пральних машин Bosch ви економите електроенергію в порівнянні з більш низькими класами.

Швидкий огляд переваг інтелектуальної системи i-DOS

Дізнайтеся докладніше, як працює пральна машина з автоматичним дозуванням пральних засобів та води.

Підберемо пральну машину саме для вас!

Хочете придбати пральну машину, але вагаєтеся з вибором? Пропонуємо скористатися нашим інтерактивним інструментом з підбору приладів. Всього декілька кліків - і ви миттєво отримаєте рекомендацію, яка саме пральна машина задовольнить ваші потреби.

Підібрати

*Середній показник заощадження рідкого прального засобу за порівняння технології точного дозування і ручного дозування. Міжнародний журнал споживчих досліджень (International Journal of Consumer Studies) 38 (2014), 265 f.

**Відгуки користувачів пральних машин з i-DOS, опубліковані на www.bosch-home.de у 2018

***Розрахунок оснований на пранні білизни за температури 40°C на програмі «Змішані тканини» з ручним дозуванням рідкого прального засобу в кількості, що на 38 % перевищує норму, у порівнянні з автоматичним дозуванням у приладі з об’ємом завантаження 10 кг і системою 4D-прання. – Дослідження WL 1547/19, проведене Інститутом прикладних досліджень ВФК (WFK Institute for Applied Research) від 08/2019 на замовлення «БСХ Хаусгерете ГмбХ» (BSH Hausgeräte GmbH).

10 років гарантії на мотор EcoSilence Drive в пральних та прально-сушильних машинах Bosch

EcoSilence Drive безщітковий мотор нового покоління використовує запатентоване рішення Bosch:

на відміну від звичайних безщіткових моторів, в EcoSilence Drive використані постійні магніти в комбінації з новітнім електронним управлінням.

Подібна технологія використовується також в значно більш потужних промислових силових машинах.

Висока енергоефективність

Завдяки мотору EcoSilence Drive пральні та прально-сушильні машини Bosch споживають ще менше електроенергії, ніж найбільш енергоекономічні прилади, що відповідають класу енергоспоживання «А».

Економія часу

Завдяки своїй високій ефективності мотор EcoSilence Drive досягає пікової потужності максимально швидко.

Більш тиха робота

Мотор EcoSilence Drive працює значно тихіше, ніж звичайні мотори. Відсутність щіток усуває високочастотний шум.

Більш довговічний

Завдяки відсутності тертя мотор EcoSilence Drive довговічніший та надійніший, ніж звичайні мотори.

Додатково до гарантійних зобов’язань, зазначених в гарантійному талоні, Bosch приймає на себе зобов’язання протягом 10 років з моменту придбання приладу першим споживачем, а саме з 01.06.2017, безкоштовно надати замінний мотор пральних та прально-сушильних машин  в разі його виходу з ладу та на підставі заявки авторизованого сервісного центру, що надає послуги з заміни (для пральних та прально-сушильних машин серії WAN, WAW, WAY, WVG, WVH, WLT, WLL, WAJ,WGA,WAV,WHA,WLP).

Інформаційна підтримка

Зверніться до нас у зручний Вам спосіб.

Телефонуйте протягом дня з 8:30 по 18:00, окрім суботи, неділі та державних свят. 0 800 300 152

Інформаційні питання можна задавати за електронною адресою: infoline-ua@bshg.com

Відкрийте для себе Bosch

Відкрийте для себе якісні, досконалі та надійні прилади

Знайти магазин

Знайти магазин або сервісний центр неподалік

MyBosch

Зареєструйтеся безкоштовно та насолоджуйтесь перевагами!