Велика Побутова Техніка

Відпочивайте, поки техніка Bosch зробить все за Вас!

З побутовою технікою Bosch хатні клопоти стануть непомітними, а Ви будете насолоджуватися кожною миттю життя. Оберіть свій ідеальний прилад.

Готування їжі

Духові шафи, варильні поверхні, окремовстановлювані плити, пароварки, витяжки

Люди проводять велику кількість часу на кухні, а щоб цей час максимально скоротити та залишити більше для рідних - експерти Bosch розробили безліч технологій, які полегшать приготування їжі та зроблять Ваші страви ідеальними.

Духові шафи Bosch

Наші прилади оцінюються не лише ідеальним результатом випікання. Ми конструюємо їх з найтривкіших матеріалів та випробовуємо на довговічність за допомогою безкінечних і жорстких тестувань. Тож Ви можете бути певні, що довговічну та якісну службу - гарантовано. День-у-день.

Перейти до духових шаф

Варильні поверхні

Варильні поверхні Bosch володіють цілою низкою корисних функцій, що допомагають варити, смажити чи тушкувати саме так, як пише книга. Сенсор смаження FryingSensor Plus, наприклад, подбає про стейк, поки Ви заклопотані вибором сорту вина. Конфорки HighSpeed Вашої варильної поверхні не лише гарантують на 20% швидше закипання, а й забезпечують ефективніше пасирування інгредієнтів.

Перейти до варильних поверхонь

Окремовстановлювані плити

Коли мова йде про готування та випікання, будьте певні - плити Bosch - це саме те, що Ви шукали. Електричні поверхні гарантують Вам максимум зручності і функціональності, а газові перетворять на справжнього профі.

Перейти до плит

Витяжки

Щоб Ви відчували лише ті запахи, які дійсно варто відчувати під час готування, інженери Bosch розробили низку по-особливому потужних витяжок. До того ж, завдяки якісним ізоляційним матеріалам та надзвичайно тихому двигуну, Ви та Ваші гості навряд чи звернете увагу на те, що витяжка досі працює.

Перейти до витяжок

Пароварки

Приготування на парі настільки ніжне, що дозволяє розкрити увесь букет ароматів страви навіть без додавання олії. А завдяки налаштованим автоматичним програмам Ви можете приготувати до 17 ідеальних страв. І до того ж, кожна пароварка Bosch оснащена знімним резервуаром для води, тож Вам не доведеться під'єднувати її до водопроводу. Готуйте просто і здорово разом з Bosch.

Перейти до пароварок

Охолодження та заморожування

Холодильники з морозильною камерою, холодильні шафи, морозильні камери, охолоджувачі вина

Усі вітаміни та поживні речовини у продуктах зберігаються завдяки холоду. Тому вкрай важливо, щоб холодильні прилади були максимально якісними та довговічними, що і гарантує Bosch.

Холодильники з морозильною камерою

Холодильник - чи не найважливіший прилад на кухні. Завдяки йому Ваші продукти зберігаються довше, а у холодильниках Bosch з відділенням VitaFresh або VitaFresh Pro продукти зберігають свою свіжість удвічі, а то й утричі довше.

Перейди до холодильників з морозильною камерою

Морозильні камери

Bosch пропонує широкий вибір морозильних шаф для домогосподарств з різними потребами. Чи Ви заморожуєте багато, чи мало - у нас знайдеться прилад, що ідеально задовольнить потреби господарства. До того ж, окремовстановлюваний прилад можна розташувати будь-де в оселі.

Перейти до морозильних камер

Охолоджувачі вина

Вино - напій, який необхідно зберігати при правильній температурі, щоб не зіпсувати його смакові властивості. Для справжніх поціновувачів благородного смаку вина був розроблений спеціальний охолоджувач, який збереже його при необхідній температурі..

Перейти до охолоджувача вина

Посудомийні машини

Не витрачайте свій безцінний час на миття посуду. Довіртеся посудомийним машинам Bosch та відпочивайте, доки прилад буде піклуватися про чистоту та блиск Вашого посуду.

Посудомийні машини

Посудомийні машини Bosch якнайкраще відмиють Ваш посуд. Чи то будуть громіздкі дека, чи тендітні келихи - не має різниці. Весь посуд буде кришталево чистим та сухим.

Перейти до вбудовуваних посудомийних машин

Прання та сушіння

Пральні машини, сушильні машини, прально-сушильні машини.

Пройшли ті часи, коли прання - було справою рук людини. Тепер за Вас це зробить пральна машина, а щоб Ваші речі були м'які та сухі - про них подбає сушильна машина.

Пральні машини

Пральні машини Bosch роблять Ваше життя простішим - на увесь довгий термін експлуатації. Завдяки автоматичним програмам вони не лише зручні і прості у користуванні, а й гарантують найкращі результати прання з низькими витратами.

Перейти до пральних машин

Сушильні машини

Завдяки дбайливому гарячому повітрю, великій кількості спеціальних програм та структурі барабана, яка захищає тканину, наші сушильні машини завжди забезпечують найкращий догляд за білизною.

Перейти до сушильних машин

Прально-сушильні машини

Обмаль місця для сушильної машини? Тоді є вихід - прально сушильна машина, яка якісно випере Ваші речі, а потім їх делікатно висушить. Найкраще рішення для маленьких осель.

Перейти до прально-сушильних машин